Aktualności

Wakacje

Kuba prawie nie spędził wakacji w domu. Na początku lipca uczestniczył w dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku Zabajka2 w Złotowie. Całe dnie wypełniały mu rozmaite ćwiczenia. Zabjka2 zapewnia kompleksową rehabilitację i bogaty zestaw zajęć. Rehabilitanci wymagaja od Kuby wysiłku i współpracy, z którą niestety było kiepsko. Ale też intensywny turnus daje efekty. 

Po powrocie ze Złotowa Kuba razem z braćmi pojechał na prawie dwa tygodnie do babci. Wyjazd w zasadzie wymusił dostawca ciepłej wody na osiedle w Sosnowcu, wyłączając jej dostawę na dłuższy czas. 

Drugą połowę sierpnia Kuba już razem z całą rodziną spędził w Garbiczu, w ośrodku 3 Korony, gdzie znów ćwiczył pod okiem wykwalifikowanych rehabilitantów podczas kolejnego turnusu. Program zajęć był dość intensywny, ale Kub dobrze dawał sobie radę. Były momenty, gdy trudno było wyegzekwować od niego wykonanie ćwiczeń, ale stały rytm dnia wyraźnie mu służył. Chwilę popołudniowej rozrywki zapewniały zajęcia sportowe, spacery i zabawa z rodzicami, w których Kuba chętnie uczestniczył.