Sosnowiecka Olimpiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo

W maju Kuba po raz kolejny został powołany do reprezentacji szkoły, która rywalizowała z innymi podczas Sosnowieckiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo. Startował w trzech konkurencjach: kręglach, strzale na bramkę i torze przeszkód. Do domu wrócił rzecz jasna z medalem.

Czytaj więcej: Sosnowiecka Olimpiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo

Październik 2009

Z okazji pasowania na ucznia I klasy w Ośrodku Szkolno-Rehabilitacyjnym Kubuś dostał okolicznościowy dyplom. Różnił się tylko nieco od dyplomów całej klasy, bo Kuby nie było w czasie robienia zdjęć do umieszczenia na nim. 

Lipiec 2009

Po zakończonych dwutygodniowych intensywnych ćwiczeniach w Ren-Polu Kuba dostał gratulacje wraz z dyplomem i pamiątkowym medalem. Bardzo go to ucieszyło i był z siebie wyjątkowo dumny.

Wrzesień 2009

Tradycyjnie, w czasie pobytu w Zabajce, odbyło się pasowania na jeźdźca. Tym razem wszystkie dzieci leżąc na koniu najpierw dostały od rodziców tyle klepnięć palcatem w pupę ile mają lat, a następnie zrobiły honorową rundkę po nowej ujeżdżalni. Na koniec każdemu wręczono dyplom i flo z jego imieniem.

Czerwiec 2009

1 czerwca w ośrodku Kuby wszystkie dzieci rywalizowały ze sobą w rozmaitych konkurencjach w ramach Dnia Sportu. Kuba otrzymał szczególne wyróżnienie. Zdobył dyplom za zajęcie I miejsca w zabawie boccia z hula-hop.